Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

ТОВ "Енерголіга"

+380506086386

Рішення для сонячних електростанцій

СІКАМ Австралія має репутацію надійного та інноваційного постачальника ізольованих проколюючих затискачів для підключення відповідного електрообладнання. Наші продукти широко використовуються в електротехнічних компаніях по всій Австралії завдяки якості та функціональності рішень, які ми пропонуємо. Також компанія акредитована за стандартами ISO 14001 і 9001 стосовно дбайливаого відношення до навколишнього середовища та стандартів управління якістю. Враховуючи широкі можливості застосування наших продуктів для оптимізації мереж сонячних електростанцій, цей каталог представляє рішення, які ми пропонуємо для цього ринку.

Як міжнародна компанія, ми маємо унікальний набір продуктів, які дозволяють ефективно комбінувати рішення та успішно адаптувати їх для локальних електромереж

 

1. Ізольований шлейф з проколюючим конектором використовують для під’єднання блоків сонячних паналей до головної шини постійного струму. Швидко монтується, включає запобіжники

2. Шини постійного струму використовують для єфективного пікдлючення масивів сонячних панелей до інверторів. Можуть встановлюватись безпосередньо на металоконструкціях сонячних панелей.

3. Ізоляційні бокси постійного струму використовують для комутації шин постійного струму, захисту від перенапруги та організації місця з’єднання повітряних та кабельних ліній.